Toshiba Satellite Pro S500-158 laptop, Intel Core i3-370M, 500 GB HDD, 3 GB DDR3, 15,6" HD LED

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Toshiba Satellite Pro S[------] használt laptop. Nagyon szép állapotú, fiatal, vékony, divatos, de mégis elegáns notebook. Erős, fekete műanyag burkolata bordázott felületű. Processzora Intel Core i3. Mindennapi böngészésre, filmnézésre, vagy üzleti és tanulmányi felhasználásra egyaránt ajánljuk. A noteszgép nagy terhelés mellett is csendes és kiváló, hűtő rendszere miatt nem melegszik. A nagy felbontású 15,6" HD LED kijelző magas minőséget és kényelmes vizuális élményt jelent, kristálytiszta kép, élénk színekkel. Webkamerája segítségével élő beszélgetést indíthat. Nagy 500 GB-os tárhelyén tárolhatja filmjeit, képeit, adatait. Előtelepített magyar nyelvű Windows 10 operációs rendszerrel, azonnali használatra kész.   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.
Ára most csak: [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i3 370M (3M cache, 2.40 GHz) 2 x 2400 MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics

Képernyő: 15.6 Col - Tükrözõdésmentes széles, LED HD, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTZ, magyar billentyűmatricával, numerikus paddal

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Az ezsköz burkolatán kisebb használati nyomok lehetnek. A touchpad jobb oldali gombja kissé megkopott.

Interfész: Bluetooth, Display port, E-SATA, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet