Toshiba Satellite L50D-B-16T laptop, lila színű, 1 TB HDD, 6 GB RAM, AMD E1-6010, 15,6

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Toshiba Satellite L50D-B-16T használt laptop, nagyon szép állapotban, 15,6" HD LED kijelzővel. Megjelenésre modern, divatos, vékony; burkolata különleges lila színű, igazi csajos kinézetű laptop. Tárhelye nagy, 1 TB; memóriája 6 GB; processzora két magos E-szériás AMD; videokártyája AMD Radeon R2 (1 GB). Közepes teljesítmény-igényű 3D-s programok, játékok futtatására is alkalmas. Beépített webkamerájával élőképes beszélgetést indíthatunk. HDMI kimenettel nagyobb kijelzőre is csatlakoztathatjuk a laptopot (pl.: HD Tv-re). A  beépített WIFI-vel vezeték nélkül internetezhetünk. Otthoni felhasználásra, internetezésre, filmnézésre, munkára, játékokhoz ajánljuk. Működése csendes, terhelés mellett sem melegszik túl. Előtelepített magyar nyelvű Windows 10 operációs rendszerrel, azonnali használatra kész.

Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út

36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Ára most csak [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: AMD E[------] APU with AMD Radeon R2 Graphics 1.35 GHz 2 x 1350 MHz

Videokártya típus: AMD Radeon R2 - 1 GB

Winchester: 1 TB

Képernyő: 15.6 Col - Fényes széles, HD LED 1366x768 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTY, magyar billentyűmatricával, numerikus pad

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép.

Interfész: Bluetooth, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36