Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Tejszín gép. Tej szeparátor

• Alkategória: Elektronika
  • Hirdető típusa: Magánszemély
Kitűnő minőségű tejszeparátorok igen jó árban! Jellemzés: Teljesítmény max: 100 liter tej / óra. Fordulat: 10-11 ezer / perc. Tejtartály: 10-12 liter. Zsírtartalom a lefölözött tejben: 0,05 %.  Szeparáló tányér: 12 db. Árak: Polipropilén anyagú-95 000 Ft. Fém tányéros: 120 000 Ft. Fém ház+fém tányér (csupa fém): 145 000 Ft. Kézi hajtású (csupa fém): 120 000 Ft. 55 l/óra teljesítménnyel - 105 000 Ft (sárga).
Megrendelés, egyeztetés után átvehető Nyíregyházán, vagy postázható is.

Kapcsolat a hirdetővel
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Kapcsolat a hirdetővel
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.