Nyíregyháza-Oroson családi ház eladó

• Bútorozott: Nem
  • Hirdetés típusa: Kínál
  • Hirdető típusa: Magánszemély
Nyíregyháza-Oroson családi ház eladó, amely mellé egy másik házat is fel lehet építeni, mivel az udvar közel 27 méter széles. Az utca rendkívül csendes, kellemes, biztonságos, jól frekventált helyen található.
Zsindelyes, eredeti vakolású,vályog falazatú, másfél méteres betonalapra épült 10mx10m-es családi ház.
A szobák keleti fekvésűek ,külön bejárattal, a déli fekvésű konyhába egy nagy ablak biztosít sok fényt. A helységek tágasak, jó elrendezésűek.
Helységek: 2 szoba, konyha,előszoba, spájz,fürdőszoba. Autóval csak fél percre a 41.főúttól,4.-es főútvonaltól Nyírpazony felől pár percre, buszmegálló a háztól 100 méterre van.
Fűtése : cserépkályha és gázkonvektor. Végső ár:[------]Ft
Ingatlanforgalmazók hívása egyáltalán nem releváns!
Az ingatlan csak egy összegben eladó, nem lehetséges a részletfizetés.
Hétfőtől-péntekig este 18 óra után és hétvégen hagyjon üzenetet, mert a munkahelyen nem vagyok elérhető!!
A ház állapota felújítandó, ami jelen esetben azt jelenti, hogy nem csak egy egyszerű tisztasági festést igényel.

Oros

Oros