Radiesztézia földsugárzás mérés elektroszmog mérés auramérés

Képek / Videók
Leírás

Kézi méréssel megállapítjuk a földalatti üregekben vagy csőben mozgó vizfolyások helyzetét,  és az általa keletkeztetett erőteret, mert a  hosszú időt eltöltő emberi szervezet védekező képessége jelentősen meggyengülhet, vagyis tartós érintkezéskor lemeríti az ember energiamezőjét.

Megmérjük a  Hartman háló elhelyezkedését, amely a Föld mágneses erővonalaiból áll. Feltérképezzük, ha szükséges a Ley és Szentgyörgy sugárzások vonulatait, mert már a mostani többszörös   felerősödése gyakran okoz kellemetlenségeket.

A védekezés lehetőségei - képzett, radiesztéta szakember segítségével - a káros sugárzástól mentes helykijelölése, vagy a tartózkodási hely, elsősorban a fekhely sugárzástól történő mentesítése.

A felesleges térgerjesztések megszüntetésével, a káros sugárzások intenzitásának a csökkentésével az egész családnak jobb lesz a közérzete.

Egyedülálló módon  feltérképezzük betegségét, annak okait, az aurájában fellelhető szenzibilis defektek mértékét és hasznos tanácsokkal lájuk el.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Neftisz

• 06203755029

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Nyíregyháza

Hasonló hirdetések

Kapcsolat a hirdetővel
  • Neftisz

• 06203755029

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Nyíregyháza