Packard Bell Dot SE/P-133HG laptop, rózsaszín-fehér színű, garancia, Windows 7

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út77 36

Szép állapotban lévő Packard Bell SE/133HG laptop. Billentyűzete fehér színű, magyar.  Burkolata mintázott, fehér és rózsaszín. Kis méretű, modern, divatos netbook Könnyű, egyszerűen hordozható. 320 GB tárhellyel rendelkezik. Három darab USB port, valamint memórikártya olvasó is található rajta. Ajánlott otthoni használatra, leginkább böngészésre, skype-hoz. Windows 7 operációs rendszerrel telepítve használatra kész.

Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út

36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Akciós ára [------] Ft (bruttó ár) helyett most csak [------] Ft (akciós ár). Garancia 3 hónap, kiszállítás díja 1990 Ft.

Processzor: Intel Atom N[------]K Cache, 1.66 GHz) 1660 MHz

Videokártya típus: Intel GMA 3150

Optikai meghajtó: nincs

Akkumulátor: Li-Ion, kb. 5-10 perc

Képernyő: 10.1 Col - Fényes, LED 1024 x 600

Billentyűzet: Magyar QWERTZ, fehér

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Fedlap burkolatán egy kb 3 cm hosszú vékony repedés található, fedlap szélén kis méretű kopások vannak.

Interfész: Ethernet port, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út77 36

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út77 36