Örökösföldön felújított, azonnal költözhető lakás eladó - Nyíregyháza

Nyíregyháza Örökösföld

• Régen frissült
    Örökösföldön felújitott, 2 szobás, panorámás lakás eladó
    Eladó Örökösföldön Fazekas János téren rendezett, tiszta lépcsőházban 51 m2-es, felújitott, 2 szobás, erkélyes lakás, csodás kilátással. A szobák lamináltpadlósak, a többi helyiség kiváló minőségű csempével burkolva. Műanyag nyilászárók lettek beépít...
    • Eladó ház, Lakás - Nyíregyháza
    9 500 000 Ft
  • Kategória: Ingatlan
  • Alkategória: Eladó ház, Lakás
  • Hálószobák: 2
  • Alapterület (m²): 49
  • Bútorozott: Igen
  • Hirdetés típusa: Kínál
Nyíregyháza Örökösföld csendes részén 49 m2-es, frissen felújított, teljesen bútorozott, azonnal költözhető lakás eladó.

Az ingatlan teljes gépészeti és esztétikai felújításon esett át.

Vadonatúj, magas minőségű gépesített konyha (elektromos sütő, elektromos főzőlap, mikrohullámú sütő, vízforraló, beépített mosógép, emellett a konyha felszereltsége kiterjed olyan vadonatúj alapeszközökre mint az evőeszközök, tányérok, poharak), minőségi szaniterekkel ellátott zuhanyzós fürdőszoba, 18 m2-es nappali, 16 m2-es hálószoba, erkély, klíma, új biztonsági bejárati ajtó, valamint új beltéri ajtó áll az új tulajdonos rendelkezésére.

A közelben üzletek,bölcsőde, iskola, posta, buszmegálló található.

Ingatlanbefektetésre, és otthonnak is ideális választás.

Amennyiben nem szeretne a felújítással bajlódni, és már holnap élvezni szeretné e lakás minden kényelmét, akkor megtalálta álmai otthonát!

Jöjjön el és tekintse meg! Garantálom, hogy nem fog csalódni!

Hivatkozási szám: STARTLAK-[------]

Örökösföld