Lenovo Thinkpad X61 laptop, Intel Core 2 Duo T7100, 12,1" LCD kijelző, WiFi, Bluetooth

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Lenovo Thinkpad X61 használt üzleti kategóriás laptop. Kis mérete miatt könnyen hordozható. Megbízható, masszív laptop erős zsanérokkal és burkolattal. Működése csendes, egyenletes, több órás használat után is. Ajánljuk kisebb munkára, általános otthoni felhasználásra is kiválóan alkalmas, tulajdonosa garantáltan elégedett lesz. Intel Core 2 Duo processzor gondoskodik a notebook gyors és egyenletes működéséről. Magyar nyelvű operációs rendszerrel előtelepítve, azonnali használatra készen.

[------] Ft (bruttó ár). Garancia 3 hónap, kiszállítás 1990 Ft.

Processzor: Intel Core 2 Duo T[------]M Cache, 2 x 1.80 GHz, 800 MHz FSB) 2 x 1800 MHz

Videokártya típus: Intel GM965

Optikai meghajtó: Nincs

Képernyő: 12.1 Col - Tükröződésmentes LCD, 1024 x 768 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTY, felső billentyűvilágítással, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Kijelzőjén apró használati nyomok.

Interfész: Bluetooth, Ethernet port, FireWire, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, VGA, WIFI,

Házhozszállítás az egész ország területén most csak 1990 Ft.

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet