Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Kőműveseket keresünk

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Nyíregyházára, jó kereseti lehetőséggel, 15 fő kőművest azonnali kezdéssel felveszünk. Határozott idejű, 2 hónapos munkavégzés. Szállást biztosítunk.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Lehoczki Erika

• 0670368-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

• Szigetelésben jártas kőműveseket keresünk
    Nyíregyháza, Nyírpazony, Nyírpazony
    Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes szigetelésben jártas kőműveseket keresünk azonnali munkakezdéssel! A munkavégzés helye főleg Nyíregyháza és környéke. Korrekt és pontos fizetés! Bejelentett munkaviszony!...
    • Fizikai munka - Nyíregyháza
    1 hónapja
  • Régen frissült
    Kőműveseket, épületgépészeket, szerkezetlakatosokat keresünk
    ÉPÍTŐIPARI MUNKALEHETŐSÉG HOLLANDIÁBAN????‍♂️ TÁRSAS HÁZI LAKÓPARK ÉPÍTŐIPARI MUNKÁLATAIHOZ BÁRMELY TERÜLETRE SZAKEMBEREKET KERESÜNK AKÁR AZONNALI KEZDÉSSEL! BRIGÁDOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️ - nettó 1660 €/hó munk
    • Fizikai munka - Nyíregyháza

Kapcsolat a hirdetővel
  • Lehoczki Erika

• 0670368-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.