Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Nyíregyháza Ipari mikrohullámú sütő
  • Kategória: Szolgáltatás
  • Alkategória: Vendéglátás, Üzlet
Alapvetően vendéglátó ipari gépek és berendezések, mint sütő-főző berendezések, hűtőberendezések, mosogatógépek, konyhai kisegítőgépek, büfé-és bárgépek, pizzériák, cukrászdák, fagylaltozók, konyhai fogyóeszközök, valamint rozsdamentes bútorok gyártásával, illetve professzionális mosodatechnológia tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk.

Tevékenységi körünkben megtalálható még iskolai, óvodai, bölcsődei bútorok gyártása. Bölcsődei, óvodai játékok, készségfejlesztő és szemléltető termékek szállítása, számítástechnikai eszközök telepítése, munkaruházat és egyéb textíliák forgalmazása.

Ár: 42 674 Ft

Látogasson el honlapunkra!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Euro Expert Team Kft.

• 0642500-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

• Régen frissült
    Nyíregyháza, Ipari mikrohullámú sütő
    • Vendéglátás, Üzlet - Nyíregyháza

Kapcsolat a hirdetővel
  • Euro Expert Team Kft.

• 0642500-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.