HP Elitebook 8560w üzleti és gamer laptop, Intel Core i7-2620M, 8 GB

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

HP Elitebook 8560W használt üzleti kategóriás és gamer laptop. Hordozható erőmű. A HP Windows 7 Professional operációs rendszerre optimalizált, legsokoldalúbb mobil munkaállomása csúcsminőségű professzionális grafikus rendszert, jelentős számítási teljesítményt, 39,6 cm (15,6") képátlójú kijelzőt és teljesítményt sugalló formai kialakítást kínál. Az Elitebook ezen sorozata rengeteg biztonság és minőségi funkcióval van ellátva. Minden egyes tagja megfelel a MIL-STD-810G katonai követelményeinek mely a leejtés, rezgés, por, páratartalom, magasság és magas hőmérsékletű tesztek során eredményesen szerepelt. Megtalálhatjuk bennük a HP Duracase magnézium ötvözet kijelző burkolatot, a HP Durafinish-t, melyek karcállóbb műanyag elemek és a HP Durakeys cseppmentes és kopásállóbb billentyűzetet. Adataink biztonságáról a HP 3D Drive Guard fizikális rázkódás merevlemez védelem gondoskodik és mindezt még szebbé teszi a TPM 1.2-es biztonsági modul, az ujjlenyomat azonosító és a cégek számára fontos smart Card kártyaolvasó. Erős második generációs Intel Core i7 processzor, 8 GB DDR3 memória gondoskodik a notebook gyors és egyenletes működéséről, valamint 320 GB tárhely áll rendelkezésre a tárolni kívánt adatoknak. Két videokártya található a notebookban, az energiatakarékos Intel HD 3000 és a nagy teljesítményű Nvidia Quadro K2000M (2 GB). 15,6" Full HD LED kijelzőjén a képek életre kelnek, nagy felbontásban (1920x1080) nézheti rajta kedvenc filmjeit,képeit; vagy játszhatja játékait; végezheti munkáit. Ajánljuk munkára, játékokhoz, 3D-s tervezőprogramokhoz, de általános otthoni felhasználásra is kiválóan alkalmas, tulajdonosa garantáltan elégedett lesz. Működése csendes, egyenletes, több órás használat után is. Az ár tartalmazza az előtelepített, jogtiszta Windows 7 Professional operációs rendszert.

Ára most csak [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (4M Cache, up to 3.40 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 3000 / Nvidia Quadro K2000M - 2 GB

Képernyő: 15.6 Col - Tükröződésmentes széles, Full HD LED, 1920 x 1080 felbontás

Billentyűzet: Francia-Azerty, numerikus pad, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Kijelzőjén 3-4 fényes folt, töltőcsatlakozónál enyhe nyomódás (működést nem befolyásolja), külső burkolatán kisebb használati nyomok lehetnek.

Interfész: Bluetooth, Display port, Dokkolható, E-SATA, Ethernet port, Firewire, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, Smart kártya, Ujjlenyomat olvasó, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI

Tartozék: Hálózati töltő, áramkábel, akkumulátor, jótállási jegy, számla, doboz.

Elérhetőségeink:
Laptopbázis: Nyíregyháza Pazonyi út 36. (Tesco áruház)
Nyitvatartás: H-Szo: 09-20 V: 09-19 óra
E-mail cím: [------]