Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

HP Elitebook 840 G1 laptop, Intel Core i5-4300U, 4 GB RAM, SSD, 14" HD LED, Windows 7 Pro, webkamera

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

HP EliteBook 840 G1 használt laptop. Prémium kategóriájú üzleti laptop, fiatalos, divatos megjelenéssel, nagyon szép állapotban, 6 hónap garanciával. A lekerekített formák igazán modern külsőt kölcsönöznek a notebooknak. Az EliteBook sorozatra jellemző minden biztonsági és minőségi funkció megtalálható benne. Erős időtálló burkolat, stabil működés. Ultra-alacsony fogyasztású negyedik generációs Intel Core i5 processzor, 4 GB memória, és egy SSD Flash tárhely villámgyors indulást, és akadásmentes működést garantál. 14" HD LED kijelzőjén nagy felbontásban (1366x768) nézheti kedvenc filmjeit, képeit, vagy végezheti munkáját. A notebookon Display port is megtalálható, így könnyedén csatlakoztathatja nagyobb méretű kivetítőre, vagy TV-re; prezentációknál kiváló társa lesz. Az ár tartalmazza a magyar nyelvű Windows 7 Pro operációs rendszert. Vékony, könnyű, az akkumulátor üzemideje hosszú, így ajánljuk azoknak, akik utazás közben is szeretnének gyors és megbízható munkatársat egy laptop formájában.   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.
Ára csak most 104 900 Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i5 4300U (3M Cache, up to 2.90 GHz) 1900-2900 MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 4400

Winchester: 180 GB SSD

Optikai meghajtó: Nincs

Képernyő: 14 Col - Tükrözõdésmentes széles, LED HD, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: Francia-QWERTZ, világító billentyűzet, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Kijelzőn 3 apró folt látható, használati nyomok lehetnek rajta.

Interfész: Display port, Dokkolható, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HD Webkamera és mikrofon, Memóriakártya olvasó, Smart kártya, USB 3.0, VGA, WIFI,

Még több használt laptop a www.laptopbazis.hu webshopban.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Laptopbázis Tesco

• +367038-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Kapcsolat a hirdetővel
  • Laptopbázis Tesco

• +367038-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet