HP Compaq 610 laptop, 15,6" LCD kijelző, Intel Core 2 Duo T5870, 4 GB RAM, DVD-ROM, WIFI

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Szép állapotban lévő, garanciás HP Compaq 610 notebook, töltővel, jó aksival. Külső, belső burkolata egyaránt erős műanyag. Billentyűzete karc-, és kopásálló. 15,6" LCD kijelzője magas fényviszonyok mellett is jól látható. Intel Core 2 Duo processzor, 3 GB DDR2 memória és 80 GB tárhely áll rendelkezésre. Általános otthoni felhasználásra, internetböngészésre, levelezésre, filmnézésre ajánljuk. Működése zajmentes, egyenletes, több órás használat után is. Előtelepített magyar nyelvű operációs rendszerrel, azonnali használatra kész.
Most csak [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core 2 Duo T[------]M Cache, 2 x 2.00 GHz, 800 MHz FSB) 2 x 2600 MHz

Videokártya típus: Intel GM965

Optikai meghajtó: DVD ROM

Akkumulátor: Li-Ion, kb. 2 óra

Képernyő: 14.1 Col - Tükröződésmentes LCD, 1280 x 800 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTY, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Fedlapzárjáról egy kis darab letört, külső burkolatán kisebb használati nyomok lehetnek.

Interfész: Dokkolható, Ethernet port, FireWire, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, VGA, WIFI,

Elérhetőségeink:

Laptopbázis: Nyíregyháza Pazonyi út 36. (Tesco áruház)

Nyitvatartás: H-Szo: 09-20 V: 09-19 óra

E-mail cím: [------]