Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Építési telkek Nyíregyháza frekventált helyén .

100 000 000 Ft
Nyíregyháza 4551 Nyíregyháza Diák u. 21/e
  • Kategória: Ingatlan
  • Alkategória: Telek
  • Alapterület (m²): 4615
  • Hirdetés típusa: Kínál
  • Hirdető típusa: Magánszemély
Nyíregyházán két utcával határolt  4615 m2 épitési telek  ( 3 db telek ,1 db 33 millió Ft  ) ,telephelynek  is, az Ukrán , Román , Szlovák határokhoz vezető  41-es  főút  6-os km-nél  eladó . Az M 3-as autópálya 1km ,a városközpont  4-km  , a határok  50 - 100 km.
Sok célra alkalmas , lekövezve , bekerítve , közművesítve , tetszés szerint oszthatóan ,és összevonhatóan , 63 m  széles .Itt bármit megvalósíthat .Jól megközelíthető,forgalmas,látványos hely, jó kiinduló pont .

www.vadvirag.5mp.eu .

Kapcsolat a hirdetővel
  • Nemes János

• +367057-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

4551 Nyíregyháza Diák u. 21/e

• Régen frissült
    KÖZMŰVESÍTETT ÉPÍTÉSI TELKEK ELADÓK
    Nyíregyháza, Felhő utca
    Nyíregyháza fejlődő régiójában, frekventált helyen, a Felhő utcán, kertvárosi övezetben, összközműves építési telek/telkek eladók. A 4 sávos 41-es főúttól 200m. Könnyen megközelíthető, külön magánúttal rendelkezik (20m szélességig bővíthető). Ár: meg...
    • Telek - Nyíregyháza
    11 éve

Kapcsolat a hirdetővel
  • Nemes János

• +367057-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.

4551 Nyíregyháza Diák u. 21/e