Egyetemi tankönyvek

• Régen frissült
    Orvosi egyetemi tankönyvek
    1. Maródi László : Gyermekgyógyászat / Medicina 2002 2.R. Putz és R. Pabst : Sobotta Az ember anatómiájának atlasza I-II. kötet 1994 3.Tömböl Teréz Csillik Bertalan Kubik István: Tájanatómia 1997 Harmadik, átdolgozott kiadás...
    • Könyvek, Magazinok - Nyíregyháza
  • Alkategória: Könyvek, Magazinok
  • Hirdető típusa: Magánszemély
Eladók az alábbi, társadalomtudományi témájú (szociológia, társadalomtörténet, pszichológia, politika) egyetemi tankönyvek:

Atkinson et al: Pszichológia (3 fejezetben ceruzás aláhúzás, ettől eltekintve újszerű állapotú; 4000 Ft)

Valuch Tibor: Magyarország társadalomtörténete a XX. század második felében (2900 Ft)

Giddens, Anthony: Szociológia (3000 Ft)

Bayer József: A politikai gondolkodás története (2800 Ft)

Smith, Eliot R. & Mackie, Diane M.: Szociálpszichológia (TELJESEN ÚJ állapotú könyv, a használatnak semmi nyoma; 5500 Ft)

Felkai Gábor - Némedi Dénes - Somlai Péter (szerk.): Szociológiai irányzatok a XX. század elejéig - Olvasókönyv a szociológia történetéhez 1. (2800 Ft) -- ELADVA!

Csepeli György - Örkény Antal - Székelyi Mária (szerk.): Kisebbségszociológia szöveggyűjtemény (2700 Ft)

Némelyik könyvben a lapok szélein minimális sárgulás látható, illetve ceruzás aláhúzások vannak bennük. Egyébként szép, megkímélt, alig lapozott állapotúak, a borító, a lapok és a kötés hibátlanok.

Az ár irányár, alkuképes.

Kérésre küldök több fényképet.

Személyes átvétel Nyíregyházán lehetséges; postázás esetén a postaköltség a vevőt terheli.