Dell Latitude E6430 laptop, Intel Core i7-3520M, 500 GB HDD, 8 GB RAM, Windows 10, 14" HD+ LED

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Dell Latitude E6430 használt laptop, eleganciát sugall. Nagy teljesítményre gyártott laptop, magas műszaki tartalommal. Erős harmadik generációs i7-es processzora alkalmas minden jellegű felhasználásra; munkára, játékra, általános felhasználásra, tehát kiváló választás a család minden tagjának. 8 GB DDR3 memóriája kellő gyorsaságot és egyenletes működést biztosít. Nagy 500 GB tárhelyén tárolhatja kedvenc képeit, filmjeit, zenéit. Könnyen hordozható, mindössze 2,1 kg a súlya. 14" HD+ LED, nagy felbontású kijelzőjén éles, intenzív színek , kristálytiszta képek jelennek meg. Érdemes a különleges burkolatát megemlíteni, mely a katonai szabványoknak is megfelel. Anyaga tartós Tri Metal borítású, a kijelző hátlapja erős alumínium, sarkai magnézium ötvözettel erősítve. Billentyűzete folyadék-, karc-, és kopásálló. Működése csendes, egyenletes. Előtelepített magyar nyelvű Windows 10 operációs rendszerrel, használatra kész.

Ára most csak [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (4M Cache, up to 3.60 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 4000

Képernyő: 14 Col - Tükrözõdésmentes széles, LED HD+, 1600x900 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTY, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Külső burkolatán kisebb használati nyomok vannak.

Interfész: Bluetooth, Dokkolható, E-SATA, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, Smart kártya, USB 2.0, USB 3.0, VGA, WIFI,

Elérhetőségeink:
Laptopbázis: Nyíregyháza Pazonyi út 36. (Tesco áruház)
Nyitvatartás: H-Szo: 09-20 V: 09-19 óra
E-mail cím: [------]