Dell Latitude E6320 laptop, Intel Core i5-2540M, 4 GB RAM, SSD, 13,3" HD LED kijelző, webkamera

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Szép állapotú, használt, Dell Latitude E6320 laptop. Második generációs Intel Core i5 processzor, 128 GB SSD Flash tárhely, valamint 4 GB DDR3 memória áll rendelkezésre. Igazi Dell minőség, időtálló anyagokból készült notebook. Külső burkolata fém, hamuszürke színű; belső burkolata fekete, gumi hatású. Billentyűzete erős, karc-, és kopásálló fekete műanyag, melyet körben fém keret díszít, egyedi narancssárga csíkkal, és alsó billentyűzetvilágítással is el van látva. Általános otthoni felhasználásra, filmnézésre, internetböngészésre, valamint munkára is ajánljuk, tulajdonosa elégedett lesz. 13,3" HD LED kijelzőjén a képek megelevenednek, nagy felbontásban (1366x768) nézheti rajta kedvenc filmjeit, illetve a HDMI porton keresztül nagyobb kijelzőre is csatlakoztathatja noteszgépét. Működése csendes, egyenletes. Magyar nyelvű Windows 7 Pro operációs rendszerrel telepítve, azonnali használatra kész.   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út 36.TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.
Akciós ára [------] Ft (bruttó ár) helyett most csak [------] Ft (akciós ár). Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (3M Cache, up to 3.30 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 3000

Winchester: 128 GB SSD

Képernyő: 13.3 Col - Tükröződésmentes, HD LED, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: Dán-QWERTY, világító billentyűzet, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan. A kijelzőn 1 kis méretű fényes folt található. A laptop külső burkolatán használatni nyomok találhatók.

Interfész: Bluetooth, Dokkolható, E-SATA, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet