Dell Latitude E6230 laptop, Intel Core i5-3340M, 4 GB RAM, 320 GB HDD, webkamera, 12,5" HD LED

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Dell Latitude E6230 használt laptop. Modern megjelenésű üzleti kategóriájú, kisméretű notebook. Igazi Dell minőség, burkolata erős, időtálló anyagokból készült. Erős-, harmadik generációs Intel Core i5 processzor, 4 GB DDR3 memória biztosítja a noteszgép gyors, egyenletes működését. Adatai tárolására 320 GB tárhely áll rendelkezésre. Billentyűzete fekete színű, karc-, és kopásálló erős műanyag. Beépített webkamerája lehetővé teszi az élőképes kommunikációt köztünk és partnereink között.. Kijelzője 12,5" tükröződésmentes, nagy felbontású (1366x768) HD LED, mely magas fényviszonyok mellett is jól látható. A HDMI port segítségével nagyobb kijelzőre is csatlakoztathatja notebookját. Működése zajmentes. Magyar nyelvű Windows 7 Pro operációs rendszerrel telepítve, használatra kész. Ha most rendel, akkor ajándékba kap hozzá egy vezetékes optikai egeret!   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.
Ára most csak: [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (3M Cache, up to 3.40 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 4000

Optikai meghajtó: Nincs

Képernyő: 12.5 Col - Tükröződésmentes, HD LED, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: Francia-QWERTZ, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Külső burkolatán kisebb használati nyomok vannak.

Interfész: Bluetooth, Dokkolható, E-SATA, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet