Dell Latitude E5430 laptop, Intel Core i5-3320M, SSD, 4 GB RAM, webkamera, 14" HD+ LED kijelző

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Dell Latitude E5430 használt laptop. Szép állapotban lévő, magas minőségű anyagokból megépített üzleti kategóriás notebook. Külső burkolata erős, sötétszürke színű, szál-csiszolt fém. Belső burkolata gumi hatású, fekete színű. Billentyűzete karc és kopásálló, erős műanyag. Nagy teljesítményű-, harmadik generációs Intel Core i5 processzor, egy SSD Flash tárhely és 4 GB DDR3 memória biztosítja a laptop gyors és egyenletes működését. A nagy felbontású (1600x900) HD+ LED kijelző magas minőséget és kényelmes vizuális élményt jelent. Webkameráján keresztül interaktív élőképes beszélgetéseket indíthat. A HDMI porton keresztül nagyobb kijelzőre is csatlakoztathatja noteszgépét. A 14" képátlójú notebook minden alapvető szükségletet kielégít a mindennapi levelezés, kommunikáció és multimédiás szórakozás terén otthon és útközben egyaránt. Magyar nyelvű Windows 10 Pro 64 bites operációs rendszerrel előtelepítve, használatra kész.

[------] Ft (bruttó ár). Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (3M Cache, up to 3.30 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 4000

Winchester: 128 GB SSD

Képernyő: 14 Col - Tükrözõdésmentes széles, HD+ LED, 1600x900 felbontás

Billentyűzet: UK-QWERTY, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép.

Interfész: Bluetooth, Dokkolható, E-SATA, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HDMI, Memóriakártya olvasó, Smart kártya, USB 2.0, USB 3.0, VGA, Webkamera és mikrofon, WIFI,

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36