Dell Latitude E3330, Core i3, 4GB DDR3, 320GB HDD, USB3, Firewire

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Dell Latitude 3330 használt laptop. Egyedi kialakítású, elegáns megjelenésű, vékony üzleti notebook, szép állapotban. Igazi Dell minőség. Külső-, belső burkolata fém hatású, ezüst matt színű. Fekete billentyűzete erős karc és kopásálló műanyag. Második generációs Intel Core i3 processzora lehető teszi a nagyobb teljesítményt igénylő programok használatát is, a 4 GB DDR3 memória pedig a gyorsaságot biztosítja. 13,1" HD kijelzőjén a képek életre kelnek, a HDMI port segítségével pedig nagyobb kijelzőre csatlakoztathatja noteszgépét. Beépített HD webkamerája tökéletesen biztosítja az élőképes kommunikációt köztünk és partnereink között (Facebook-. Skype konferencia). Nagy 320 GB-os tárhelyén tárolhatja képeit, filmjeit, munkáit. Ajánljuk üzleti-, irodai, valamint otthoni felhasználásra is. Előtelepített magyar nyelvű Windows 10 operációs rendszerrel, használatra kész. Működése csendes, több órás terhelés mellett sem melegszik túl.
Ára most csak [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M (3M Cache, up to 1.50 GHz)

Videokártya típus: Intel HD Graphics 3000

Optikai meghajtó: Nincs

Akkumulátor: Li-Ion, 5 óra

Képernyő: 13.1 Col - Tükröződésmentes, széles, 1366 x 768 HD LED

Billentyűzet: UK QWERTY, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. Használati nyomok lehetnek. Zsanér melett horpad a fémváz..

Telepített szoftverek: Windows 10
Interfész: Firewire, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HD Webkamera és mikrofon, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, VGA, WIFI
Tartozék: Hálózati töltő, áramkábel, akkumulátor, jótállási jegy, számla, doboz.

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36