Dell Inspiron 15 P51F gamer laptop, Intel Core i5-5200U, Dual VGA, 500 GB HDD, 4 GB RAM

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Dell Inspiron 15 P51F fekete színű használt laptop nagyon szép állapotban. 1 hüvelyknél is vékonyabb, elegáns megjelenésű notebook. Szemet gyönyörködtető, élvezet kézbe fogni. Gyorsan és hatékonyan végezheti feladatait a ötödik generációs Intel Core i5 processzor és a 4 GB DDR3 memória segítségével. Rendelkezésre álló tárhelye nagy, 500 GB, melyen kényelmesen tárolhatja filmjeit, képeit, zenéit. 15,6” HD LED érintőkijelzője Truelife technológiával, intenzív színekkel kristálytiszta képet biztosít. 2 GB-os Nvidia Geforce 920M grafikus kártya biztosítja a gyors játékhoz és a videók szerkesztéséhez szükséges teljesítményt.Általános otthoni felhasználásra, játékra kitűnő választás. Magyar nyelvű operációs rendszerrel előtelepítve, azonnali használatra kész.   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.

Ára csak most [------] Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]U (3M Cache, up to 2.70 GHz) [------] MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics 5500/Nvidia Geforce 920M - 2 GB

Képernyő: 15.6 Col - 15,6" HD LED kijelző truelife technológiával (1366 × 768)

Billentyűzet: UK-QWERTY, magyar billentyűmatricával, numerikus pad

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép.

Interfész: Bluetooth, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HD Webkamera és mikrofon, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, WIFI,
Audio: Sztereo hangszórók

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet