Asus X200CA laptop, 11,6" HD LED érintőkijelző, Intel Celeron 1007U, 4 GB RAM, 500 GB HDD

Nyíregyháza Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Asus X200CA használt laptop. Burkolata fekete színű, időtálló, masszív-, erős műanyag; vékony és divatos notebook. 11,6" HD LED kijelzője remek vizuális élményt nyújt, színei intenzívek, képe kristálytiszta, illetve érintőfunkcióval is el van látva a lehető legkényelmesebb használat érdekében. Intel Celeron processzorral és 4 GB memóriával általános otthoni felhasználásra, tanulásra, kisebb munkákhoz tökéletes választás. Adattárolásra nagy 500 GB tárhely áll rendelkezésre. Súlya és mérete miatt könnyen hordozható laptop. Ajánljuk filmnézésre, internetböngészésre; ha munka vagy tanulás után egy kis kikapcsolódásra vágyik, otthon és útközben egyaránt remek társa lesz. Portok és csatlakozások terén is nagyszerűen felszerelt készülék. A noteszgépen megtalálható egy fülhallgató/mikrofon csatlakozó, egy HDMI és egy VGA kimenet, ezeket egészíti ki kettő db USB 2.0-, és egy  db USB 3.0 port, valamint Ethernet csatlakozó és memóriakártya olvasó. A beépített WiFi-vel és HD webkamerájával az internetes kapcsolattartás egyszerű és gyors, barátaival és családtagjaival bármikor könnyedén felveheti a kapcsolatot. Magyar nyelvű Windows 10 Home operációs rendszerrel és szoftverekkel előtelepítve, azonnali használatra kész.   Ezt a laptopot itt tudod megvásárolni: 4400 Nyíregyháza, Dózsa György u. 23. Galéria Üzletház fsz/10., Laptopbázis üzlet és Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet.
Akciós ára [------] Ft (bruttó ár) helyett most csak [------] Ft (akciós ár). Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Celeron 1007U (2M Cache, 2 x 1.50 GHz) 1500 MHz

Videokártya típus: Intel HD Graphics

Optikai meghajtó: Nincs

Képernyő: 11.6 Col - Fényes széles, HD LED érintőkijelző, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: Portugál-QWERTY, magyar billentyűmatricával

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép.

Interfész: Bluetooth, Ethernet port, Fülhallgató kimenet, HD Webkamera és mikrofon, HDMI, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 2.0, USB 3.0, VGA, WIFI,

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet

Pazonyi út 36. TESCO áruház, Laptopbázis üzlet