Asus K53SC Gamer laptop, Core i5 2430M, 8GB DDR3, Nvidia GT 520MX 1GB

Nyíregyháza Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Asus K53SC használt Gamer laptop. Szép állapotban, töltővel, jó akkumulátorral, 6 hónap garanciával. Burkolata barna szálcsiszolt hatású fém; billentyűzete fekete teljes értékű magyar, széles, numerikus paddal. Intel Core i5 processzor, 8 GB DDR3 memória, illetve nagy 250 GB tárhely áll rendelkezésre. Beépített webkamerájával interaktív, élőképes beszélgetéseket kezdeményezhet. memóriakártya olvasó, VGA,HDMI kimenet és USB 3.0-ás port is megtalálható a notebookon, tehát minden ami egy ilyen géptől elvárható. A 15,6" HD LED kijelzőjű laptop minden alapvető szükségletet kielégít a mindennapi levelezés, kommunikáció és multimédiás szórakozás terén otthon és útközben egyaránt. Általános otthoni felhasználásra,játékra internetböngészésre, filmnézésre, munkákhoz kiváló választás. Magyar nyelvű Windows 10 operációs rendszerrel előtelepítve, használatra kész.

Ára most csak 83900 Ft. Garancia 6 hónap, kiszállítás ingyenes.

Processzor: Intel Core i[------]M 3.0 GHz

Videokártya típus: Intel HD 3000 / NVidia GT 520MX - 1 GB

Akkumulátor: Li-Ion, kb. 2 óra

Képernyő: 15.6 Col - Fényes széles, HD LED, 1366x768 felbontás

Billentyűzet: magyar QWERTZ, numerikus pad

Állapot: Használt laptop, tesztelt, műszakilag kifogástalan, esztétikailag szép. 1 kis horpadása van a touchpadtól 5 centire jobbra.

Interfész: Ethernet port, Fülhallgató kimenet, Memóriakártya olvasó, Mikrofon bemenet, USB 3.0, VGA, HDMI, Webkamera és mikrofon, WIFI

Audio: Sztereo hangszórók

Tartozék: Hálózati töltő, áramkábel, akkumulátor, jótállási jegy, számla, doboz.

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36

Nyíregyháza Tesco Pazonyi út 36