Angyalfénykommunikáció-Angyalfénymágia Tanfolyam, oktatás

Képek / Videók
Leírás

Angyalfénykommunikáció - 1-2. - Angyalfénymágia , Atlantiszi Angyal Ritualé oktatás , beavatas , Vedelmi kristály beépites , Meditácio ,igazi Angyal megtapasztalással, gyakorlatokkal,ézékeléssel Nyíregyházán .Kinek való az Angyalfénykommunikácio, a tanfolyam, ?ha… …szeretnéd megtapasztalni az angyalok jelenlétét és támogató szeretetét. …szeretnél megismerkedni az őrangyaloddal, vele dolgozni, segitségét kérni …meg akarod ismerni az arkangyalokat és szívesen dolgoznál együtt velük. …egy elmélyült angyalmunkákkal, meditációkkal, vizualizációkkal töltött hétvégére vágysz. …már van kapcsolatod az Angyalbirodalommal, de szeretnél tudatosabb angyalmunkát végezni. …szeretnéd megérteni az angyalokkal kapcsolatos élményeidet, az angyaloktól származó jeleket. …angyali segítségre, angyali beavatkozásra van szükséged az életedben. …angyali, arkangyali energiák segítségével szeretnél javítani nemcsak a saját helyzeteden, de a családod és környezeted életén is. …meg szeretnéd tanulni az angyalokkal és arkangyalokkal való együttműködés módszereit. …már elvégeztél egy angyaltanfolyamot, de még tovább szeretnéd gazdagítani a tudásodat, vagy még közelebb szeretnél kerülni az angy alokhoz. .Arkangyalokhoz ... Ha szeretnél javitani testi- lelki egészségeden , .. Ha Szeretnél javitani anyagi, pénzügyi helyzeteden!!! Vagy. Magánéleteden ! Az speciális Angyalok segitenek ! Jelentkezz részeketért : 06 306860420 .

Kapcsolat a hirdetővel
  • Gergely Krisztiánné

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Nyíregyháza

Hasonló hirdetések

Kapcsolat a hirdetővel
  • Gergely Krisztiánné

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Nyíregyháza