Angol nyelv oktatása, felkészités nyelvvizsgára .

• Régen frissült
    ANGOL MAGÁNÓRÁK NYÍREGYHÁZÁN VAGY ONLINE KORREKT ÁRON
    Nyíregyháza, Nyígíhéza, Nyígíhéza
    - nyelvvizsgára / közép- emelt fokú/, érettségire / közép- emelt szintű/ felkészítés, korrepetálást vagy újrakezdők oktatása - jó hangulatú, laza órák, természetesen komolyan véve - egyéb kérések kielégítése is lehetséges (külön témák, nyelvtani rész...
    • Oktatás - Nyíregyháza
    11 hónapja, 1 hete

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Szolgáltatás
  • Alkategória: Oktatás
Angol szaktanár , fő állásom privát angol nyelvtanár, aki kimondottan minden tipus nyelvvizsgára felkészit / KÖZÉP-FELSŐ FOKK / és stb. Nagy hangsújt fektetek a nyelvtani elemekre, hisz csak utána elkezdünk kommunikálni. Az angol nyelhelyeségek nélkűl nincs beszéd, ezt te is tudod. Amikor olvasol mindent megértesz, de ha rákerül a sor , h szólalj meg.......ez már nem megy! Így van EZ ?! Szókincs fejlesztés különlegesen folyik, és még pedig, nem mint a kzépsuliban, nem szavakat tanulunk, ha nem szerkezeteket. Ilyen az angol nyelv ! Rendszeres tanulás a tudás titka. Van házi feladat, amiből kiszűröm, hogyan sajátitottad el az előző anyagyt. Szöveg értés nem abból áll , " gyerekek, forditsuk le a 1 és a 2 oldalon lévő  szöveget ! Nálam másképp müködik........ Az óráim egyéniek és egyéni, a diák szükságe alapján történek.  Ha így képzelte el a tanulást, bizalommal várom a hívását , tel. [------]. Az egyetemtől 3 perc séta.