Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Német oktatás

Nyíregyháza belváros

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Szolgáltatás
  • Alkategória: Oktatás
Német nyelvből oktatást, korrepetálást, érettségige, nyelvvizsgára (szakmai is), állásinterjúra,
küldöldi tartózkodásra felkészítést vállalok teljesen kezdő szinttől haladóig, beszédcentrikus módszerekkel, szituációk begyakorlásával.
2.000.-Ft/60 perc
Fordítással, tolmácsolással is foglalkozom, ami előre megbeszélt díjon történik.

Tel: 06/70/564-2650

Kapcsolat a hirdetővel
  • Zsuzsa

• 06-70-5-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

belváros

• Régen frissült
    Német oktatás, korrepetálás, külföldi tartózkodásra felkészítés
    Nyíregyháza, Nyíregyháza - Borbánya
    Német oktatást, korrepetálást, nyelvvizsgára, külföldi tartózkodásra, állásinterjúra felkészítést vállalok beszédcentrikus módszerrel, szituációk begyakorlásával személyesen Nyíregyháza Borbányán vagy online. Mindenkit szeretettel várok akár csak egy...
    • Oktatás - Nyíregyháza

Kapcsolat a hirdetővel
  • Zsuzsa

• 06-70-5-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.

belváros